HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Hapy Baby

1996 yılında BİRLİK ÇEYİZ TEKS. ÜRÜN. VE SAR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak ev tekstili ve kuyumculuk sektöründe ilk adımlarını atan şirketimiz, yıllar içinde söz konusu olan bu sektörlerde büyüme ve gelişme göstermiştir.

Tekstil ve kuyumculuk alanında başarılara ulaşarak müşteri hacmini genişleten ve müşteri memnuniyetini sağlayan firmamız 2010 yılında bebek araç gereçleri sektörüne Happy Baby markası adı altında girerek yeni bir oluşumu da bünyesine katmıştır.

 

Happy Baby ilk temellerini imalat sektöründe atmış ve bu zamana kadar ivmesini her geçen gün arttırarak yerel ve global bir marka olma yolunda ilerlemiştir. Bebeklerin konforu ve mutluluğunu birinci ilke olarak ele alan firmamız kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemesinin yanında sektördeki varlığını da sağlam temeller üzerine kurmuş ve öncelikli olarak müşteri memnuniyetini esas almıştır.

 

Müşterileriyle uzun ve güven temelli ilişki kurma hedefinde olan, imal ettiği ürünleriyle kalite ve hizmet standartlarından ödün vermeyen şirketimiz müşteri  memnuniyeti ve sürekliliğini hedeflemektedir. Bu amaçla ilerleyen firmamız  ileri teknoloji ve alanında gelişmiş çalışma ekibiyle sizlere hizmet vermekte, kaliteli ham madde kullanarak sizlere hak ettiğiniz kalitede ürünler sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve hedef kitlemiz olan bebeklerin konforu ve mutluluğu odaklı çalışma prensibimizle sizleri aramızda görmekten gurur ve kıvanç duyuyoruz.

 

Saygı ve Sevgilerimizle,

Happy Baby.

Bebeklerin mutluluğu için bize ulaşın!


İletişim